Brig Şişme Bot

 Burla; Marine olarak Türkiye genelinde Brig marka şişme botlarının satışını yapmaktayız...


BRIG
Ukrayna üretimi olan BRIG Şişme botları; kalitesi, üretim teknolojisi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.

Geniş kullanım alanları ve ergonomik yapıları sayesinde, kullanıcısına keyifli anlar sunmaktadır.
BRIG botları, DINGO, BALTIC, FALCON tenders, FALCON riders, RESCUE ve EAGLE modelleri ile her türlü kullanıcıya hitap edecek bir ürün yelpazesine sahiptir.

Brig Şişme Botları, gelişen teknolojisiyle Türkiye pazarında geçtiğimiz sene olduğundan da daha fazla yer almak için çok iddialı bir şekilde 2014 sezonuna hazırlanmakta. Yepyeni modelleri ve aerodynamic üstünlüğüyle, 2014 sezonunda da deniz severlerin vazgeçilmezi ve tercih ettiği şişme bot markası olacak.

BRIG E580, BU YAZIN EN BÜYÜK  HEDİYESİ
Brig E580 önümüzdeki yaz aylarına damgasını vuracak olan Brig ailesinin bizlere sunduğu, son zamanlardaki en önemli ve deniz üzerinde adrenalimizi yükseltebilecek olan botu;

Yüksek manevra kabiliyeti ile deniz üzerinde dengeli ama hareket halinde sizlerden övgü alacak bir bot modeli. Hassas kullanıma alışmış ve deniz üzerinde su sporlarının tadını almış kullanıcılar için, paha biçilemez bir performansa sahiptir. Yine su üzerinde rahat ve bütün aileler için gerekli olan güvenlik ve konfor sahibi olan brig E580 gerek duyulan her aksam ile donatılmıştır.

Büyük su deposu ile tatlı su duş imkanı, katlanılabilir merdiven sayesinde deniz ile bağlantısı çok rahat olmaktadır. Minderleri ve güneşlenme alt taşıyıcı tahtası bir aile için harika bir yemek ziyafeti çekilmesine yardımcı olur. Geniş kokpiti ve omurgası boyunca bir çok dolap mevcuttur. Platform dahil olmak üzere kendi uzunluğu boyunca kaymaz  güvertesi olan E580, paslanmaz çelik konsol koruyucusuna sahiptir. Bimini güneşliği kullanımı için uygun olması, navigasyon ışıkları, anten için opsiyonel seçenekler sunar. Deniz üzerinde su sporları için özel olarak tasarlanmış yapısı ile kusursuz bir zevk sağlar.

Brig E580, 5,80 metre boyunda olup, genişliğinin 2,40 metre olması bot içinde rahat hareket imkanı sağlamaktadır. 10 kişiye kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Şişirebilmesi için 5 adet hava bölmesi bulunmaktadır. Brig E580 botun boş ağırlığı yaklaşık 415 kg’dır. Toplam taşıma kapasitesi ise 1270 kg civarındadır. Her botun olduğu gibi Brig E580 modelininde kullanamayı düşündüğünüz motor max 220 kg ve uzun şaft olmalıdır.

F115AETL  YAMAHA marka  motor  ile mükemmel uyum ve kusursuz performans sağlayabilirsiniz.Yakıt kapasitesi ise 98 litre olması kullanıcı için büyük avantaj sağlar.

.