Fuarlar

CNR Avrasya Boat Show 2016

27 Eylül – 02 Ekim 2016  tarihleri arasında  Ataköy Mega Yacht Marina’da  gerçekleşen CNR Avrasya Boat Show’da,  BURLA YAMAHA olarak bizler de D-1 No’lu standımızda yerimizi alarak  BRIG, YAMAHA ve FINNMASTER ürünlerimizi meraklıların beğenilerine sunduk.27 Eylül – 02 Ekim 2016  tarihleri arasında  Ataköy Mega Yacht Marina’da  gerçekleşen CNR Avrasya Boat Show’da,  BURLA YAMAHA olarak bizler de D-1 No’lu standımızda yerimizi alarak  BRIG, YAMAHA ve FINNMASTER ürünlerimizi meraklıların beğenilerine sunduk.

Farklı konseptiyle diğer fuarlardan ayrılan bu etkinlik, marinada gerçekleşmesi sebebiyle deniz tutkunlarına denizin yanında muhteşem bir görsel ziyafet sunmayı başardı. Deniz tutkunları hem marinada ürünlerimiz hakkında bilgiler aldı hem de fuar esnasınca yer alan etkinliklerde rahatlama fırsatı yakaladı.

CNR Boat Show 2016

CNR BOAT SHOW’DA YERİMİZİ ALDIK.

13 - 20 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşmiş olan CNR BOAT SHOW 9. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı’nda Hall 4 A02 No’lu standımızda FINNMASTER teknelerimizi, YAMAHA dıştan takma motor ve deniz motosikletlerimizi ve BRIG şişme botlarımızı deniz severlerin beğenilerine sunduk.

Sektörün en önemli ve görkemli fuarlarından biri olan CNR Boat Show’da BURLA YAMAHA ekibi olarak standımızı ziyaret ederek göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür etmek isteriz. İrtibatımızın devamı bizleri her daim memnun edecektir.

     

.