Hakkımızda

Kurulduğu 1911 yılından beri, ülkemizin belki de en eski ve köklü ithalat ve pazarlama şirketi olması sebebiyle, BURLA Makina Ticareti ve Yatırım A.Ş; hemen her sektöre yönelik zamanının en bilinen, güvenilir markalarının yanı sıra, 1960’lı yıllardan itibaren de Yamaha Deniz motorlarının ithalatına başlamıştır.

 

Aradan geçen 50 yılı aşkın bir sürede, Yamaha ile ilgili başta dıştan takma deniz motorlarının olmak üzere, içten takma deniz motorlarının, deniz motosikletlerinin ve kar motosikletleri ile bu ürünlerin ihtiyaç duyduğu tüm yedek parça ve aksesuarlarının ithalatını gerçekleştirmektedir.

 

Ülke içerisinde hemen her bölgede yaygın olarak yer alan 100’e yakın Yetkili Bayi ve Servis kanalları ile pazarlamasını, satışını ve satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirme özeni ve gayreti içerisindedir.

 

Zaman içerisinde, söz konusu Yamaha deniz motorları ile birlikte bir paket oluşturma anlayışına yönelik olarak, yine gerek ülkemizde ve gerekse yurt dışında bilinen, güvenilen ve aranılan bazı markalara ait fiberglas tekneler ile katlanabilir ya da sert tabanlı (karinalı) şişme tip botların da ithalat, pazarlama ve satışı da yapılmaktadır.

.